Boże Narodzenie

Jak prorok powiedział,
Panna zrodzi Syna.
Dla ludu całego
szczęśliwa nowina.
Nam zaś radość w tej tu chwili,
gdyśmy Pana zobaczyli
W szopie przy Betlejem,
przy Betlejem.

Drodzy Darczyńcy!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym bardziej dzielimy się z bliskimi dobrym słowem, życzeniami, czasem spędzonym razem, a także prezentami. Piękną jest ta umiejętność dzielenia się. Dobro ma to do siebie, że kiedy się je dzieli, to ono się pomnaża.

               Od 16 września br., kiedy to powołana została do życia Fundacja Księdza Wojtka, przeżywamy pierwsze Boże Narodzenie. Pomaganie jest na pewną tą sztuką dzielenia. Dziękujemy, że Państwo wybrali naszą Fundację, by mogła czynić dobro w imieniu nas wszystkich. Blisko 40 rodzin zostało obdarowanych paczkami świątecznymi, 30 dzieci  z naszej świetlicy Caritas, działającej przy parafii Świętej Rodziny w Szczecinie otrzymało niezwykłe prezenty… To wielki dar, wielkie dobro i niesłychana radość w ich domach.
W imieniu wszystkich zaangażowanych  w prowadzenie Fundacji Księdza Wojtka serdecznie za to dziękujemy!

               Nieustannie prosimy o wspieranie nas w działaniach, które chcemy podejmować w ramach zamierzonych celów, opisanych w statucie Fundacji.

               Na czas świętowania Narodzin Jezusa Chrystusa przyjmijcie Państwo najserdeczniejsze życzenia. Niech Boże błogosławieństwo nie opuszcza Was i Waszych Rodzin. Niech światło Betlejemskiej Nocy oświeca to, co jeszcze ciemne…
Oddajemy Was w opiekę ŚP. Księdza Wojtka Manelskiego – naszego Patrona.

               Niech nowy Rok Pański 2021 będzie błogosławionym!